Новини
Як тобі, нелюде, у бункері спалось?
Мертві діти: "Вбивця!" - не кричали?
Тобі пекло серед ночі не ввижалось?
Стаї чорних круків не літали?
Ув'язнені люто в лице не плювали?
Не вдягли гамівної сорочки?
В снах могили поруйновані не звали?
Сатана не шепотів: "Синочку!
Де Господь тебе подіне, кровопивце?"
Які сліди залишиш по собі?
Отямся, допоки не пізно, убивце,
ти вже по саму горлянку в крові.
Як тобі, нелюде, у бункері спалось?
В сні - свої зашморг не надівали?
Глибше вдихни, бо зовсім мало зосталось -
тебе твої ж розірвуть шакали.
Люда Бурда
17 листопада 1999 року Генеральна конференція ЮНЕСКО прийняла постанову про визнання 21 лютого Міжнародним днем рідної мови. Найперші святкування відбулися 2000 року. А в 2002 році Генеральна Асамблея ООН підтримала ініціативу про проголошення свята у своїй резолюції № Α/RES/56/262. Вона закликала країни-члени ООН сприяти збереженню, захисту та поширення мов народів світу.
Дата свята відноситься до трагедії, що сталася в Бангладеші 21 лютого 1952 року. Там у ході сутичок з пакистанською поліцією було розстріляно учасників акції, виступаючих за визнання державною мовою бенгальську.
В нашій школі було проведено акцію " Популяризуємо українське : зроби світлину у хустині ! " З давніх - давен хустка була обов'язковим атрибутом українського національного одягу. А сьогодні українська хустка стала світовим трендом . Збагачуйтесь позитивною енергетикою , одягнувши нашу хустину !
У першому класі відбулося цікаве свято " Прощавай, БУКВАРИКУ!" ( Вчитель РапакН.М.).Щасливі першокласники впевнено мандрують Країною Знань.Маленькі таланти подарували всім море позитиву й гарного настрою!
Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров'я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам'яті. Учні та вчителі із задоволенням долучилися до свята. Школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишиванки
Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.